האנדרבוס האגדי של משפחת גמבינו, אניילו (ניל) דלקרוצ'ה (ראשון משמאל), במסיבה מפוארת שכוללת הרבה אלכוהול, בחורות יפות ושימפנזה בחליפה מהודרת.
ג'ון (סוני) פרנזסה (שלישי משמאל), לשעבר האנדרבוס של משפחת קולומבו מניו יורק, ומשמאלו השחקן פרנק וינסנט ששיחק בסרטי וסדרות מאפיה רבים. בשנת 2002 היה פרנסזה מפיק הסרט This Thing of Ours (באיטלקית: "קוזה נוסטרה"), שבו השתתפו רבים משחקני סרטי המאפיה המוכרים - ביניהם וינסנט פסטור (ביג פוסי בומפנסרו מהסופרנוס).
אנתוני אצ'ארדו (משמאל) וג'וזף איופה, שניים מראשי המאפיה של שיקגו (האאוטפיט), כשהם כבר בעשור השמיני לחייהם (אך עדיין יעד למצלמות ה-FBI) יושבים להם על הגדר בבית קברות.
אלפונס (ביג אל) קפונה הגדול עם אמא שלו טרזה.
אנתוני סלרנו, מי שהיה הבוס של משפחת ג'נוביז מניו יורק ונחשב לאחד המאפיונרים העשירים ביותר בהיסטוריה, בסוג של תחפושת (או חוגג מימונה).
עד במשפטו של אנתוני אצ'רדו, מי שהיה הבוס של המאפיה של שיקגו (האאוטפיט), נאלץ להעיד בביהמ"ש כאשר מסכה מסתירה את פניו וסרבל מטשטש את מבנה גופו - הכל לבל יזוהה ויעמוד בסכנת חיים.
ג'ון גוטי, הבוס האגדי של משפחת גמבינו, משתעמם במסיבה במועדון לילה.
ג'ון גוטי בכניסה לבית המשפט. כל הופעה של הבוס האגדי בציבור לוותה ברעש תקשורתי. שימו לב לאיש שעומד על הרכב מאחור.
ג'ון גוטי ג'וניור (ראשון מימין), בנו של ג'ון גוטי, על המדרכה בברוקלין עם שניים מחבריו, בתמונה שמעבירה בצורה נפלאה את האווירה בשכונה.
צ'ירו טרנובה (משמאל), לאקי לוצ'יאנו (מרכז) ואל קפונה משתכשכים בבריכה. לא ברור מתי צולמה התמונה, אבל זה חייב להיות מתישהו בסוף שנות ה-20 או ממש בתחילת שנות ה-30 של המאה שעברה, עת היו השלושה - קפונה (הבוס של שיקגו), לוצ'יאנו (הקאפו החזק ביותר של בוס כל הבוסים ג'וזפה מסרייה מניו יורק) וטרנובה (מלך הארטישוק של ניו יורק וראש משפחת מורלו-טרנובה שהיתה משפחת המאפיה הראשונה בניו יורק לאחר שבניה הגיעו לשם מקורליאונה בתחילת המאה העשרים) - בני ברית שנלחמו ביחד במלחמת המאפיה הגדולה של 1930-1931. זה לא יכול להיות אחר כך, כי בשנת 1932 הורשע קפונה ב-5 מקרים של העלמת מס ונשלח ל-12 שנות מאסר; בשנת 1936 נשלח צ'רלי לוצ'יאנו לכלא לשלושים שנה לאחר שהורשע בניהול רשת של בתי זונות (בשנת 1946 הוא שוחרר מהכלא אך הוגלה לאיטליה ונאסר עליו לחזור לארה"ב); וטרנובה מת עני, חולה וחסר כל בשנת 1938 לאחר שעם השתלטות לוצ'יאנו על ניו יורק הוא נישל את טרנובה מכל עסקיו (למעט עסקי הארטישוק שהקנו לו את התואר) ולאחר שראש עיריית ניו יורק אסר על מכירת ארטישוק בעיר, התרושש המאפיונר הוותיק לחלוטין ומת זמן קצר לאחר מכן.
אל קפונה מסדר לבנו סוני חתימה של כוכב השיקגו קאבס גבי הארטנט.
דומיניק (סוני בלאק) נפוליטנו (ראשון משמאל) הקאפו האגדי של משפחת בוננו אשר כמעט וצירף למשפחה את סוכן ה-FBI ג'וזף פיסטון ("דוני ברסקו"), בתמונה מבית הסוהר ביחד עם ג'ון גוטי (שני משמאל) מי שלימים יהפוך הבוס של משפחת גמבינו.