האנדרבוס האגדי של משפחת גמבינו, אניילו (ניל) דלקרוצ'ה (ראשון משמאל), במסיבה מפוארת שכוללת הרבה אלכוהול, בחורות יפות ושימפנזה בחליפה מהודרת.
ג'ון (סוני) פרנזסה (שלישי משמאל), לשעבר האנדרבוס של משפחת קולומבו מניו יורק, ומשמאלו השחקן פרנק וינסנט ששיחק בסרטי וסדרות מאפיה רבים. בשנת 2002 היה פרנסזה מפיק הסרט This Thing of Ours (באיטלקית: "קוזה נוסטרה"), שבו השתתפו רבים משחקני סרטי המאפיה המוכרים - ביניהם וינסנט פסטור (ביג פוסי בומפנסרו מהסופרנוס).
אנתוני אצ'ארדו (משמאל) וג'וזף איופה, שניים מראשי המאפיה של שיקגו (האאוטפיט), כשהם כבר בעשור השמיני לחייהם (אך עדיין יעד למצלמות ה-FBI) יושבים להם על הגדר בבית קברות.
אלפונס (ביג אל) קפונה הגדול עם אמא שלו טרזה.
אנתוני סלרנו, מי שהיה הבוס של משפחת ג'נוביז מניו יורק ונחשב לאחד המאפיונרים העשירים ביותר בהיסטוריה, בסוג של תחפושת (או חוגג מימונה).
עד במשפטו של אנתוני אצ'רדו, מי שהיה הבוס של המאפיה של שיקגו (האאוטפיט), נאלץ להעיד בביהמ"ש כאשר מסכה מסתירה את פניו וסרבל מטשטש את מבנה גופו - הכל לבל יזוהה ויעמוד בסכנת חיים.
ג'ון גוטי, הבוס האגדי של משפחת גמבינו, משתעמם במסיבה במועדון לילה.
ג'ון גוטי בכניסה לבית המשפט. כל הופעה של הבוס האגדי בציבור לוותה ברעש תקשורתי. שימו לב לאיש שעומד על הרכב מאחור.
ג'ון גוטי ג'וניור (ראשון מימין), בנו של ג'ון גוטי, על המדרכה בברוקלין עם שניים מחבריו, בתמונה שמעבירה בצורה נפלאה את האווירה בשכונה.
צ'ירו טרנובה (משמאל), לאקי לוצ'יאנו (מרכז) ואל קפונה משתכשכים בבריכה.
אל קפונה מסדר לבנו סוני חתימה של כוכב השיקגו קאבס גבי הארטנט.
דומיניק (סוני בלאק) נפוליטנו (ראשון משמאל) הקאפו האגדי של משפחת בוננו אשר כמעט וצירף למשפחה את סוכן ה-FBI ג'וזף פיסטון ("דוני ברסקו"), בתמונה מבית הסוהר ביחד עם ג'ון גוטי (שני משמאל) מי שלימים יהפוך הבוס של משפחת גמבינו.